EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 06:23 - 23:00

Pazar: Açık

Telefonlar

0552 500 58 59

0551 99 00 196

Hizmet / Çocuk Bakıcılığı

Çocuk Bakıcılığı

Çocuk bakımı çalışma koşulları nedeniyle çalışan annelerin ihtiyaçlarını gidermek ve çocukların güvenliklerinden sorumlu olmak amacıyla uzaman kadromuzca verilmektedir. Günlük hayatın koşuşturmacasından ve çalışma koşullarının zorluklarından dolayı annelerin çocuklarına bakımlarını ele almakta ve oyun, bakım, ilgi gibi genel ihtiyaçlarını anne yokluğunu aratmadan gerçekleştirmekteyiz. Bir anne değil ancak oyun ablası, ağabeyi olma hedeflerimiz yüksektir. 

 

Çocuk Bakımı Programı

 

Çocuk bakımı evde çocuklarla ilgilenme olarak değil, bir program dahilinde aşamalı olarak bakım ve eğitim gibi seçenekleri içermektedir. Yemek saatleri, okuma saatleri, oyun saatleri gibi aktiviteler uygulanmaktadır. Ayrıca dışarıdaki oyun alanları ve diğer gezinti unsurlarından da yararlanmaları için bakımı bir ilgi merkezi haline getirerek çocuğunuzun temel ihtiyaçlarını da karşılamaya odaklanılmıştır.   

 

Çocuk Bakımı Ücretlendirilmesi

Çocuk bakımı ücretleri  personelin durumuna ve çocukların ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik olarak değişkenlik göstermektedir. danışmanlarımızla iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilir ve tüm programlar hakkında avantajlarımızı öğrenebilirsiniz.