EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 06:23 - 23:00

Pazar: Açık

Telefonlar

0552 500 58 59

0551 99 00 196

Hizmet / Aşçı & Garson Kiralama

Aşçı & Garson Kiralama

Aşçı ve garson kiralama ihtiyaçlarınızı özel bir şekilde gidermek ve özel zamanlarınızı en güzel şekilde gerçekleştirmeniz için uzman personellerimizle hizmet vermekteyiz. Organizasyonlarınızın yükünü taşımak ve gerekli donanımları sağlamak için en iyi servisi sunmaktayız. Ayrıca otel, restoran ve diğer ekstra personel ihtiyaçlarına sahip işletmelere de özellikle hizmet sunulmaktadır. 

Aşçı ve Garson Özellikleri

Organizasyon kiralama bakımından yılların tecrübesi ve deneyimine sahip aşçı, garson, komi, bulaşıkçı, servis elemanı ve baristalar ile uzman olarak hizmetler sunulmaktadır. Her konuda ihtiyaçlarınızı karşılayacak olan personelimiz özellik itibariyle üst düzey davetlerde ve organizasyonlarda hizmet sunmaktadırlar. Her detay düşünülerek ve profesyonelce gerçekleştirilmektedir. Aşçılarımızın portföyünde dünya mutfağından seçilmiş tarifler yer almaktadır.  

Aşçı Ve Garson Kiralama Ücretleri


Organizasyon hizmetleri  için belirlenen hizmet giderleri sağlanan personel sayısı ve hizmet türüne göre değişiklik göstermektedir. Danışmanlarımız size en detaylı bilgilendirmeyi vermek ve avantajlarımız hakkında sunum yapmak için beklemektedir.