EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 06:23 - 23:00

Pazar: Açık

Telefonlar

0552 500 58 59

0551 99 00 196

Hizmet / Dış Cephe Temizliği

Dış Cephe Temizliği

Dış cephe temizliği konusu tamamen uzmanlık ve ekipman gerektiren bir konudur. Dış cephelerinde bakıma ihtiyaç duyan binaların temizlik, bakım ve onarım işlemleri için konusunda uzman ekiplerimiz çalışmaktadır. Dış yüzey temizliği ve bakımları son derece önemlidir. Özellikle cam yapılarda temizlik rutini çok daha kısa aralıklarda gerçekleşmektedir. Bu işlemlerin tamamı için ekipman gerekir. 

Cepheleriniz Işıl Işıl

Cephe bakım ve temizlik işleri son derece önemli bir işçilik gerektirmektedir. En yaygın olarak bilinen cam yüzeylerin temizliği konusudur. Ancak bunun dışında basınçlı hava ve su sistemleriyle ahşap ve betonarme yüzey temizlikleri de gerçekleştirilebilmektedir. Yüksek binalar ve diğer ulaşımı zor yapılar için vinç ve asansör kullanımı gerçekleştirilmektedir. Tamamen güvenli sonuş odaklıdır.

Dış Cephe Temizlik Ücretleri


Dış cephe temizlik ücretleri işlemlere göre belirlenmektedir. Metrekare alan ve temizliğin niteliklerine göre en uygun fiyatlar verilmektedir. Danışmanlarımızla irtibata geçerek size özel avantajları öğrenebilirsiniz.