EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 06:23 - 23:00

Pazar: Açık

Telefonlar

0552 500 58 59

0551 99 00 196

Hizmet / Emlak Danışmanlığı

Emlak Danışmanlığı

Emlak danışmanlığı hizmetlerimiz profesyonel olarak hem portföy olarak hem de geniş aratışrma ve temsilci olarak tüm fırsat ve beklentileri karşılamak üzere uzmanlaşılmış bir alandır. Arsa ve araziler, her türlü konut, iş yerleri, spor salonları ve golf sahaları, AVM temcilcilikleri gibi çok geniş ve birbirinden farklı alanlarda %100 sonuç odaklı çalışmaktayız. 

Emlak Ofisi Hemen Elinizin Altında

Emlak ofisi hizmeti her an ulaşabileceğiniz danışmanlarımızca size özel olarak gerçekleştirilmektedir. Zamandan kazanmak ve en uygun fiyatlara taşınmaz sahibi veya yatırımcısı olmak sizin için oldukça kolay bir şekil almaktadır. Taleplerinizi iletip sonuçlarını görebileceğiniz bir iş ortağı olarak görebilir ve güven içinde en avantajlı hizmeti alabilirsiniz. 

Danışmanlık Ücretleri Nasıl?


Danışmanlık ücreti emlaklar üzerinden işlemektedir. Talepleriniz karşılandığında danışmanlarımız devletin açıkladığı komisyon oranlarında fatura çıkaracaktır. En avantajlı ücretleri sizin cebinize dokunmadan alışveriş sırasında kazanarak aldığınız hizmetten sonuna kadar memnun kalmanızı sağlayacaklardır.