EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 06:23 - 23:00

Pazar: Açık

Telefonlar

0552 500 58 59

0551 99 00 196

Hizmet / Günlük Yardımcı Hizmetleri

Günlük Yardımcı Hizmetleri

Günlük yardımcı hizmeti son derece önemli ve gerekli bir konudur. Özellikle günümüz yaşam koşullarında iş hayatının baskısı ve günlük ev işlerinin fazlalığı ihtiyaç duyduğumuz zamanı kısaltmaktadır. Hem zaman kazanmak hem de yoğunluklarınızda size destek sunmak amacıyla uzman personellerimizce günlük yardımcı hizmeti sunmaktayız. Her türlü ev ve alışveriş işlemlerinizde sizin yanınızdayız. 

Günlük İşleriniz Güvence Altında

Yardımcı personel ihtiyacı hemen her konuda büyük bir konudur. Ev işlerinde, çocuklarla ve ev hayvanlarıyla ilgilenmede, ev alışverişi, temizlik ve yemek gibi günlük işlemlerinizde sizin için işleri yoluna koyan yardımcılarımız son derece özel olarak seçilmiştir. Elit Danışmanlık güvencesi ve avantajlarıyla evinizden biri gibi görebileceğiniz yardımcınız tamamen size özel hizmet sunmaya odaklanmıştır.

Günlük Yardımcı Ücretleri Nasıl?


Gündelikçi personel ücretleri alınan hizmetin niteliklerine göre belirlenmektedir. Günlük olarak ön görülen hizmeti haftalık ve aylık gibi seçeneklerle de fiyatlandırabilir ve ödeme kolaylıklarından yararlanabilirsiniz.