EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 06:23 - 23:00

Pazar: Açık

Telefonlar

0552 500 58 59

0551 99 00 196

Hizmet / Hasta Bakıcı

Hasta Bakıcı

Hasta bakıcı ihtiyaç sahiplerine özel olarak konusunda tecrübe sahibi personellerimiz tarafından herhangi bir protokole gerek kalmaksızın gerçekleştirilmetedir. Bakım ihtiyacı olan ancak bakım için ödenek ayırmakta zorlanan kişilere özel olarak Elit Danışmanlık güvenceiyle sunulmaktadır. Danışmanlarımız tarafından önerilecek olan personelimiz hakkında gereki tüm bilgiler sunulmakta ve seçim özgürlüğü verilmektedir. İster yatılı ister belirli saatler için her türlü seçeneğe sahip programlar mevcuttur. 

Yakınlarınıza Verilen Değer

Hasta refakatçisi personellerimiz doktorlar tarafından verilen tüm programa ve direktiflere uyarak bir program içerisinde çalışırlar. Yakınlarınızı kendi yakınları gibi görerek tüm gereksinimleri karşılamaktadırler. En temel işlemler olan pansuman, ilaç takibi ve tuvalete çıkma gibi zor hizmetleri güvenle gerçekleştirmektedir. Personellerimiz konusunda son derece özenli ve tecrübelidir. 

Bakım ücretleri ne kadar?

Hasta bakıcı hizmeti için oluşturulan program ve bakıcının niteliklerine göre ücretlendirme yapılmaktadır. Ücretler normal hastane fiyatlarının altında sunulmaktadır. Gerekli tüm detaylı bilgileri müşteri temsilcilerimiz ve danışmanlarımız tarafından öğrenebilir siz özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.