EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 06:23 - 23:00

Pazar: Açık

Telefonlar

0552 500 58 59

0551 99 00 196

Hizmet / Ofis ve Büro Temizliği

Ofis ve Büro Temizliği

Ofis ve Büro Temizliği hassas bölgelerde gerçekleştirilmesi gereken ve birinci derecede gizlilik isteyen bir hizmettir. En az evler kadar mahremiyet içeren iş yerlerinde gerçekleştirilecek bu hizmet için son derece tercübeli ve güvenilir personellere ihtiyaç duyulmaktadır. Yıllardır işini güven ve titizlikle gerçekleştiren ekiplerimiz sizin için bu hizmeti gerçekleştirmektedir. 

 

Envanter Temizliğinde Önem

 

İş yeri temizliği olarak da görülmesi gereken ve envanterin çok fazla olduğu bu alanlarda elektronik cihazlar, dosyalar ve diğer envanterler özenle temizlenmektedir. Tamamen doğal ve zararsız ürünler kullanılarak gerçekleştirilen temizlik işlemi sonrasında herşey düzenli ve istendiği gibi yerleştirilmektedir. Tüm temizlik işlemleri gerçekleştirilerek iş yerinizin havası tazelenmektedir.

 

Temizlik İşlem Ücreti Ne Kadar?

 

Ofis ve büro temizliği periyodik bir planlama dahilinde oldukça ekonomik olarak gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra dilediğiniz tatil günlerinde de mesai saatlerinin dışında rahatsızlık vermeden gerçekleştirilir. Fiyatlar için müşteri mesilcilerimizle iletişime geçebilir avantajlardan yararlanabilirsiniz.