EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 06:23 - 23:00

Pazar: Açık

Telefonlar

0552 500 58 59

0551 99 00 196

Hizmet / Tadilat ve İnşaat Sonrası Temizlik

Tadilat ve İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik söz konusu olduğunda normal bir temizlik süreci düşünülmemelidir. Bu süreci zor ve stresli hale getiren birden fazla etken bulunmaktadır. İnşaat işlemleri, tadilat ve diğer onarımlar tamamlandığında arkasında ince bir temizlik ihtiyacı bırakır. 

 

Genel Olarak İnşaat Sonrası Temizlik Nedir?

 

Tadilat sonrası temizlik olarak da tanımlayabileceğimiz bu işlem kullanılan inşaat malzemelerinin ve tadilat bölgesinden artan diğer istenmeyen malzemelerin temizlik sürecini içerir. Örneğin alçı gibi tek temizleme sonrası ortadan kaldırılamayacak kadar ince toz tortusu bırakan malzemeler özel bir şekilde temizlik işlemi görür. Kullanılan fayan yapı malzemeleri, boya maddeleri ve diğer kimyasallardan arınma, moloz ve atıkların tahliyesi gibi işlemler bu başlığın altında yer almaktadır ve tecrübeli kişlerce gerçekleştirilmelidir. 

 

Temizlik İşlem Ücreti Ne Kadar?

 

İnşaat sonrası temizlik ücreti işlemin yapılacağı metrekare alan ölçüsüne göre belirlenmektedir. İşlem adımları ve ihtiyaçlar doğrultusunda fiyat verilmektedir. Müşteri temsilcimizle hemen bir görüşme sağlayabilirsiniz.